Klima Rehberi

Servis ve bakımını yaptığımız klimalar hakkında bilgi almak için bu sayfayı inceleyebilirsiniz. Ayrıca klimalar hakkında genel bilgi ve önerilerimiz de bu sayfada yer almaktadır.

Alarko Klima

Klimanın mucidi, ısıtma ve soğutma ekipmanları üretici Alarko klimalar. Kaliteli ve iyi hizmet yeni satışların güvencesidir. Memnun olan her kullanıcı yeni müşteriler demektir. Alarko Carrier satış sonrası hizmetlerinde her zaman bu gerçeklere bağlı kalmıştır.

Toshiba Klimalar

Japon mucizesi Toshiba klimalar ile evinizde yazın serinliğin, kışın sıcaklığın konforunu yaşayın. Üstelik bir klimanın tüketebileceği en düşük sarfiyat ile tasarruf edin. Ayrıca Toshiba Klimalar, omurgasını oluşturan inverter teknolojisi ile topluma ve küresel olarak çevreye katkı sağlamak üzere çevre açısından yaratıcı bir firma olmak ve müşterilerin ihtiyaçlarına duyarlı en yüksek kalitede ürün ve hizmetleri sunarak, küresel olarak büyümek için çaba göstermektedir.

Carrier Klimalar

Klimanın mucidi, ısıtma ve soğutma ekipmanları üretici Alarko’dan Carrier klimalar. Kaliteli ve iyi hizmet yeni satışların güvencesidir. Memnun olan her kullanıcı yeni müşteriler demektir. Alarko Carrier satış sonrası hizmetlerinde her zaman bu gerçeklere bağlı kalmıştır.

Midea Klimalar

1985 yılında başlanan split klima üretimi, zamanla Midea Grubunun iş Hacminin önemli bir kısmı haline gelmiştir. Midea Klima Grubu, Portatif klimalardan başlayıp merkezi sistem ve VRF sistemlerine kadar uzanan geniş bir yelpazede tüm klima sistemlerini üretmekte ve tüm dünyaya dağıtmaktadır.

YORK Klimalar

YORK Split klimalar, konfor  ve performanstan ödün vermeden en yüksek enerji verimliliğini sağlarken, enerji tüketimini minimize eder. İç ve dış ünitelerin her ikisi de sessiz çalışma prensiplerine uygun olarak üretilmiştir. Uzaktan kumanda sayesinde tek bir tuş ile arzu edilen konfor ortamı rahatlıkla sağlanabilir.

Klima Kullanım Önerileri

Eğer doğru ortam için doğru bir klima seçimi yapmış iseniz, birkaç basit kuralla klimanızdan alacağınız verimi maksimize edebilirsiniz. Makalede sizin için sıraladığımız maddeler ile hem sağlık bir şekilde serinlemenin keyfini çıkarabilir hem de elektrik tüketiminden tasarruf edebilirsiniz.

Alorko_klima_kumanda

Klima Kumanda İşaretleri

Markaları ve modelleri farklı farklı olsa da aslında tüm klimalar standart özelliklere ve benzer fonksiyonlara sahiptir. Bu özellik ve fonksiyonları bilmeniz klimanızdan alacağınız verimi arttırmanıza, daha konforlu ve tasarruflu çalışmasına katkı sağlayabilir.